ZAVRŠEN 16. PLIVAČKI MARATON BIOGRAD 2019. Na obje utrke nastupio veliki broj plivača i rekreativaca

ZAVRŠEN 16. PLIVAČKI MARATON BIOGRAD 2019.

U nedjelju je u organizaciji Plivačkog kluba Dupin iz Biograda na Moru, završen je 16. plivački maraton Biograd 2019. u dužini od 3500 m, a nešto ranije i 10. memorijalna utrka Dino Eškinja koja se plivala u dužini od 1000 metara. Vrijeme i uvjeti za plivanje su bili izvrsni. Na obje utrke nastupio je veliki broj plivača i rekreativaca, po 93 na svakoj, odnosno na obje utrke je ukupno nastupilo 186 natjecatelja. Pehari i odličja za najuspješnije sudionike na obje utrke su podijeljeni velikom broju natjecatelja po kategorijama, a izdvojit ćemo samo neke.

Na maratonskoj utrci 3500 m ukupni pobjednici u muškoj konkurenciji su bili ĐURIĆ FILIP, PK DUBRAVA, :44:22, MATIĆ PETAR, POŠK: 44:32, GLUHAK TIN, PK DUBRAVA, :44:35.

Kod žena ukupne pobjednice na 3500 metara su bile: BULIČIĆ ANTONIA, KDP SPLIT, :46:07, ARALICA LUCIJA 1997 HAKDP MLADOST, :46:42, SVEDROVIĆ TARA 2006 HAPK MLADOST, :47:56.

Na memorijalnoj utrci Dino Eškinja ukupni pobjednici u muškoj konkurenciji su bili: VUKIČEVIĆ ROBERT, PK ŠIBENIK :10:21, PERČINIĆ KARLO, HAPK MLADOST :10:25, GRGIĆ DUJE, PK JADERA :10:43. 

Kod plivačica na 1000 m pobjednice su bile: ČIGIR MELISSA, HAPK MLADOST :11:15, MARTIĆ IVA, HAPK MLADOST :11:26, RAIĆ MARIJA, HAPK MLADOST :11:31.

Svakako valja još spomenuti i najstarijeg i najmlađeg sudionika maratona, a to su: Ivica Čulina, PK Jadera, rođen 1950. te Luka Radas, PK Dupin, rođen 2008. godine.

Organizator Plivački klub Dupin je također nagradio i najbrže domaće plivače na 3500 m, a to su SEKHAR DANIELA, PK Dupin kod plivačica te MRVICA KARMELO VK Biograd kod plivača.

Izdvojit ćemo još pobjednike po starosnim kategorijama utrke na 3500 metara, kategorija 12 i mlađi Ž: MILJANIĆ MAŠA, HAKDP MLADOST, BRKIČIĆ LUCIJA, PK MEDVEŠČAK, HERCEG RITA, KDP DONAT.

Kategorija 12 i mlađi M: KUKOČ MARIN KREŠIMIR KDP SPLIT, KUKOČ IVAN BRANIMIR KDP SPLIT, JANČIĆ JURAJ, ZPK; kategorija 13 do 15 Ž: SVEDROVIĆ TARA, HAPK MLADOST, ŠOŠTARIĆ EVA, DONAU WIEN, KUMAN MARIJA, PK JADERA; kategorija 13 do 15 M: REBIĆ TIN, HAPK MLADOST, FILKOVIĆ MATTEO ČERBA PAOLO, PK DUBRAVA; kategorija 16 do 19 Ž: BULIČIĆ ANTONIA ,KDP SPLIT, KALINIĆ LORA, HAPK MLADOST ČERBA NIKA, RK GERONIMO; kategorija 16 do 19 M: ĐURIĆ FILIP, PK DUBRAVA, GLUHAK TIN , PK DUBRAVA, ARALICA JAKOV, HAKDP MLADOST; kategorija 20 do 29 Ž: ARALICA LUCIJA , HAKDP MLADOST, ŠIMIČEVIĆ ANTONELA, KDP DONAT; kategorija 20 do 29 M: ČOPAC ROKO, SORIĆ MATIJA, KDP DONAT ZADAR, PETKOVIĆ TOMISLAV, PLK NABILDANI MOZAK; kategorija 30 do 39 Ž: 1.ŠIMIĆEV MUŠIĆ JOSIPA, KDP DONAT; kategorija 30 do 39 M: MATIĆ PETAR, POŠK, VLATKOVIĆ NIKO, KDP DONAT, PRIŽMIĆ SAŠA, KDP DONAT; kategorija 40 do 49 Ž: SVEDROVIĆ TEA, HAPK MLADOST, ŠKEVIN DALIBORKA, TK SWIBIR, IVANOVIĆ DANIJELA, PK DUPIN; kategorija 40 do 49 M: MILJANIĆ MIRO, HAKDP MLADOST, ADŽIĆ DRAŽEN, KDP DONAT, ŠOŠTARIĆ IVAN, DONAU WIEN; kategorija 50 do 59 Ž: KOLEGA ZRINKA, KDP DONAT; kategorija 50 do 59 M: VALLON PIERO, KDP SPLIT, ŠKEVIN DARKO, TK SWIBIR, TROSKOT SVEN, KDP ZADAR; kategorija 60 i stariji M: MERDŽO STJEPKO, HANŽEK ZDRAVKO, PK POSEJDON i BOROVEC KRUNOSLAV TK MARATHON 95 - VARAŽDIN. 

Pobjednici po kategorijama za domaće plivače na 3500 m

12 i mlađi Ž

GULAN KARLA 2007 PK DUPIN 1:19:10

BAČKOV ĐANA 2008 PK DUPIN 1:30:07

12 i mlađi M

RADAS LUKA 2008 PK DUPIN 1:15:03

MOROŽIN ŠIMUN 2007 PK DUPIN 1:19:04

JELIĆ ANTE 2007 PK DUPIN 1:21:27

13 – 15 Ž

SEKHAR DANIELA 2004 PK DUPIN 1:04:17

VASILJ DIJANA 2006 PK DUPIN 1:08:46

PETRIĆ ANA-AMELIJA 2006 PK DUPIN 1:19:13

13-15 M

SEKHAR KRIS BORNA 2006 PK DUPIN 1:18:04

JANKOVIĆ IVAN 2005 PK DUPIN 1:21:39

16 – 19 Ž

PANDŽA DORIJA 2003 PK DUPIN 1:07:47

16-19 M

MRVICA KARMELO 2003 VK BIOGRAD 1:04:44

30 - I STARIJI Ž

IVANOVIĆ DANIJELA 1976 PK DUPIN 1:17:08


Pobjednici po kategorijama memorijalne utrke Dino Eškinja 1000 M

8 i mlađi Ž

REBIĆ MARIJA

8 i mlađi M

ČUTURA TOMA, MORNAR

9 – 10 Ž

FABIJANAC ZORA, ZPK

IVŠAC LEONARDA, PK MEDVEŠČAK

VRKIĆ ANI, PK DUPIN

9-10 M

IVANOVIĆ KARLO, ZPK

MLADOST MILJANIĆ VANJA, HAPK

OLIVARI ROKO, PK MEDVEŠČAK

11 – 12 Ž

ŠTARK ANJA, PK NOVI ZAGREB

VRDOLJAK ANGELA, P.K.POŠK SPLIT

IVANOVIĆ HELENA, ZPK

11-12 M

REBIĆ LUKA ,HAPK MLADOST

PETEK NINO ,PK DUPIN

PERIŠIĆ LEON, PK DUPIN

13 – 14 Ž

SMUĐA NIKA, MORNAR

MLADOST STARČEVIĆ MAGDALENA, HAPK

VRDOLJAK LAURA , P.K.POŠK SPLIT

13-14 M

BRKLJAČIĆ GRGA, HAPK MLADOST

KRPINA ROKO, PK MEDVEŠČAK

JOSIPOVIĆ BRUNO, PK DUBRAVA

15 – 16 Ž

MARTIĆ IVA, HAPK MLADOST

DEKANIĆ NERA, HAPK MLADOST

ČERBA NIKA, RK GERONIMO

15-16 M

PERČINIĆ KARLO, HAPK MLADOST

ĐURIĆ JAKOV, PK DUBRAVA

KRNJAK NIKOLA, GERONIMO

17 – 19 Ž

ČIGIR MELISSA,HAPK MLADOST

RAIĆ MARIJA, HAPK MLADOST

AFFOLTER LETIZIA, PK DUPIN

17-19 M

VUKIČEVIĆ ROBERT,PK ŠIBENIK

GRGIĆ DUJE,PK JADERA

20 – 29 M

KARLO PK, DUPIN KALINIĆ

JELIČIĆ KARLO, PK DUPIN

30 – 39 Ž

MILAČIĆ ANDRIJANA

MARIĆ IVANA, PK ZEC

BARANI VALENTINA, PK DUPIN

40 - I STARIJI Ž

DOZET ŠTARK ANA, PK POSEJDON 6

REBIĆ KRISTINA, PK POSEJDON

MILJANIĆ HANA

40 – STARIJI M

MEDIĆ ALAN

BIOČIĆ BERISLAV, PK MRAČAJ 1978 13:42

TURNIŠKI ZDENKO

Naslovnica Sport

Najčitanije