EVO KAKO JE PROŠLA UTAKMICA U ZMIJAVCIMA Primorac izgubio i čestitao protivniku ulazak u Drugu ligu!

EVO KAKO JE PROŠLA UTAKMICA U ZMIJAVCIMA

CROATIA – PRIMORAC (B) 3:2

ZMIJAVCI – ŠRC Marijan Šuto – Mrma

Gledatelja 150

Sudac: Luka Liković

Strijelci: 1:0 Gudelj (16), 1:1 Vodopija (41), 2:1 Šuto(48), 3:2 Vodopija (70), 3:2 Šabić (78)

CROATIA: Vugdelija, Gudelj, A. Serdarušić, Todorić, Bešlić, Šalinović, Vidošević, J. Serdarušić, Šabić, Klarić - Dračar, Šuto. Trener: -

PRIMORAC(B): Topić, Colić, Vodopija, Ješe, Brzoja, Prpić , Paponja, Smokrović, Pedišić, Blatančić, Španja

Trener: Jugo Dominis

Odlično su gosti započeli susret iako su gubili, poravnali su preko Vodopije u 41. minuti. Ubrzo za tim koncentracija im pada i Šuto povisuje za Croatiu, a ponovo Vodopija poravnava u 70. minuti. Treći zgoditak za domaćina je postigao Šabić za slavu ulaska u Drugu nogometnu ligu Croatie.