ŽUPANIJSKA LIGA MLAĐIH KADETA 1. KOLO Uvjerljiv Zadar 2, ostali rezultati očekivani

ŽUPANIJSKA LIGA MLAĐIH KADETA 1. KOLO

Najefikasniji su u ovom kolu bili mladi igrači Zadra 2 iz grupe A, koji su svoje vršnjake iz Sonik - Puntamiku visoko porazili (sa čak 50. koševa razlike – 85:35). Ostali rezultati susreta su očekivani.

Grupa A

SONIK PUNTAMIKA - ZADAR 2 35:85 (11:12;0:32;13:20;11:21)

K.Sandalić - M.Knežević

Sonik Puntamika: Filipović, Nisiteo, Škibola 1, Pera, Gobin, Lerga, Jurjević, Jančijev, Sikirić, Jurjević T. 4, Zrilić, Brkić 3, Ledenko 8, Pavin 18.

Zadar 2: Peša, Sorić, Mužanović, Skelin 8, Ivanković 1, Ružić 4, Zdrilić 13, Torbarina 18, Mirčeta 2, Perković 14, Ružić M. 17, Knežević 4, Josipović, Batur 4.

Grupa B

TORNADO ZARA - BIBINJE 26:29 ( 4:14 ;6: 5; 5: 5;11: 5)

A.Atelj - I.Grganović

Tornado Zara :Kolega, Boško, Ćuća 2, Gobin, Štrmelj 7, Kolega C. 5, Perić 1, Škrokov, Pavin 3, Grgin, Vidas 2, Meštrić 4, Ranj 2.

Bibinje: Šindija, Badrak 10, Sikirić 5, Sorić 4, Bralić 8, Lisica 2, Lisica Marija, Lisica Marijeta, Kandić, Kadija, Lisica P, Kinda F, Koljađeraj.

VOŠTARNICA - OTOK UGLJAN 20:37 (5: 6; 4:13;9: 4;2 :14)

K.Sandalić -N. Grganović

Voštarnica : Mašina, Marinković, Brok 2, Maraš 4, Debak, Feder 5, Verunica 2, Tomić, Festini 5, Ivanković, Pervan 2, Baqcalja.

Otok Ugljan: Hrabrov, Kačan, Dunatov, Dunatov L., Sorić 5, Mišlov 7, Knežević 4, Marfat, Bubić 8, Šoša 3, Kolega 10.

SUKOŠAN - BIOGRAD 41:38 (7:7; 15:18; 7:8; 12:5)

K.Sandalić - M.Knežević

Sukošan: Smolić, Bičić 29, Pavić, Dražić 8, Tavra, Smolić Ročak 4, Sertić, Skandali, Peričić.

Biograd: Rogić 8, Eškinja 8, Jeličić, Rončević 2, Vodopija, Požarina Rašljić 3, Perišić, Drašković 4, Eškinja, Marčić 6, Rašin 5, Rašin G. 2.

Redoslijed Grupa A: ŠK Zadar 2, Sonik Puntamika 1, Škabrnja, ABC Zadar, Zadar – cure, Zara, ŠK Zadar 2 0 bodova.

Redoslijed Grupa B: Sukošan i Bibinje 2, Biograd i Tornado Zara 1, Voštarnica i Pakoštane 0 bodova.

 

Upozorenje povjerenika za natjecanje!
Zbog nepridržavanja dogovorenog sa sastanka klubova i Saveza – povjerenika natjecanja skreće se pozornost da svi klubovi moraju pridržavati sljedećeg: - Na utakmicu donijeti popis igrača ovjeren od liječnika, kluba i Saveza. -Donijeti dokaz godišta natjecatelja - iskaznicu, osobnu kartu ili učeničku knjižicu. Klubovi koji se ne budu pridržavali gore navedenog, za prvu utakmicu bit će registrirana 20:0, a u ponovljenom slučaju bit će diskvalificirani - izbačeni iz lige.
Naslovnica Sport

Najčitanije