PREBRZA VOŽNJA IZMEĐU VRANE I PAKOŠTANA Vozačica sletjela s ceste pa završila u bolnici

PREBRZA VOŽNJA IZMEĐU VRANE I PAKOŠTANA

Tijekom protekla 24 sata na području PU zadarske evidentirano je 6 prometnih nesreća u kojima je jedna osoba teže ozlijeđena.

Riječ je o 40-godišnjoj vozačici koja je jučer oko 15:45 sati na ŽC 6064 u smjeru Pakoštane - Vrana izgubila nadzor nad automobilom. U zavoj je ušla neprilagođenom brzinom te je sletila van kolnika u dva stabla masline. Vozačica je prevezena u Opću bolnicu Zadar gdje su joj konstatirane teške tjelesne ozljede, odnosno prijelom potkoljenice. Osim ozljeda 40-godišnjakinja zadobila je i optužni prijedlog zbog izazivanja prometne nesreće.

Jučer poslijepodne, na cesti između Vrane i Pakoštana, 40-godišnja vozačica izgubila je nadzor nad automobilom, nakon što je u zavoj ušla neprilagođenom brzinom. Sletjela je van kolnika, među stabla maslina, nakon čega je prevezena u Opću bolnicu Zadar gdje su joj konstatirane teške tjelesne ozljede i prijelom potkoljenice.

Uz to, neoprezna vozačica zaradila je i optužni prijedlog zbog izazivanja prometne nesreće.

Naslovnica Regional