MASOVNA TUČNJAVA U NEDJELJNO JUTRO U bolnici završila dva muškarca, policija istražuje događaj!

MASOVNA TUČNJAVA U NEDJELJNO JUTRO

Najmanje dvije muške osobe zatražile su liječničku pomoć u zadarskoj bolnici nakon tučnjave koja je izbila na Viru u nedjelju u ranim jutarnjim satima.

Policija je dojavu o incidentu dobila iz zadarske bolnice oko 7 sati ujutro. U tučnjavi je, prema prvim informacijama, sudjelovalo više osoba, ali su samo dvije zadobile lakše tjelesne ozljede.

Policija provodi kriminalističku obradu događaja kako bi utvrdila okolnosti tučnjave na virskoj rivi u kojoj su izgleda sudjelovali hrvatski državljani.

IZVIDI SE I DALJE PROVODE Zadarska policija: "Američki turisti našim službenicima nisu rekli ništa od onoga što su kasnije iznijeli na društvenim mrežama. Kad je trebalo početi krim istraživanje, oni su napustili Hrvatsku"

Zadarska policija:
  Nakon što su jutros iz zadarske policije potvrdili da se u noći sa subote na nedjelju u noćnom klubu &quo...