ZARADILI KAZNENE PRIJAVE Maloljetnici dva put provalili u isti kiosk

ZARADILI KAZNENE PRIJAVE

Policijski službenici Prve policijske postaje Zadar dovršili su kriminalističko istraživanje nad dvije maloljetne osobe (17 i 16 godina), koje se sumnjiči da su u noći 26./27. travnja u ulici Put Bokanjca u Zadru provalili u trgovinu/kisok u vlasništvu 57-godišnjakinje, odakle su otuđili razne cigarete.

Prema obojici maloljetnika je nadležnom državnom odvjetništvu za mladež podnesena kaznena prijava zbog teške krađe.

Nadalje, 16-godišnjaka se također sumnjiči da je s drugim maloljetnim 16-godišnjakom, u srijedu (15.svibnja) tijekom noći pokušao provaliti u navedeni kisok. Međutim u tom nisu uspjeli jer su ih zatekli policijski službenici, kojom prilikom je kod jednog od njih pronađen provalnički alat, koji im je oduzet.

Prema obojici maloljetnika je nadležnom državnom odvjetništvu za mladež podnesena kaznena prijava zbog teške krađe u pokušaju.