KOLIKO PUTA JE POTREBNO POLICIJSKO PRIVOĐENJE KAKO BI NAUČIO LEKCIJU? 23-godišnjak deseti put uhvaćen kako upravlja vozilom bez vozačke dozvole

KOLIKO PUTA JE POTREBNO POLICIJSKO PRIVOĐENJE KAKO BI NAUČIO LEKCIJU?

U srijedu navečer oko 23.30 policjaci su u ulici Danijela Parlatija uhvatili 23 godišnjaka kako upravlja Volkswagen Polom  zadarskih registarskih oznaka bez položenog vozačkog ispita. No, 23-godišnjaku ovo nije prvi put da mu se takvo nešto dogodilo jer ga je policija do sada već devet puta uhvatila u istom prekršaju.

Mladić će nakon kriminalističkog istraživanja, najvjerojatnije uz optužni prijedlog biti priveden na prekršajni odjel Općinskog suda u Zadru.