NOVA BRODSKA LINIJA S ITALIJOM Zadar od četvrtka dobiva brzu putničku vezu s Pesarom

NOVA BRODSKA LINIJA S ITALIJOM

Od četvrtka 25. travnja u Zadar po prvi put na međunarodnoj liniji Pesaro - Zadar uplovljava brzi putnički brod Nautilus kapaciteta 350 putnika i dužine 47metara.

Brod pristaje u luci Gaženici na međunarodnom terminalu u 11:30 sati sa 200-tinjak predstavnika talijanskih agencija i novinara koji će promovirati turističku ponudu Zadra i Zadarske županije.

Brzobrodska linija će kroz lipanj, srpanj i kolovoz povezivati Cesenatico-Pesaro i Zadar; utorkom i petkom. Osim Zadra istoimeni brzi brod će povezivati Lošinj, Rovinj, Novalju i Rab s Pesarom i Cesenaticom.

Agenturu za talijanskog brodara Gomo Viaggi radi tvrtka Miatours iz Zadra kod koje putnici mogu dobiti sve informacije vezane uz raspored plovidbe te kupnju karata.