U ZADARSKOJ OPĆOJ BOLNICI Preminuo mladi Zadranin kojeg su prijatelji pronašli s teškom ozlijedom glave

U ZADARSKOJ OPĆOJ BOLNICI

Od posljedica teških ozlijeda glave koje je na još neutvrđen način zadobio u prošlu nedjelju u napuštenom poslovnom prostoru u Šibenskoj ulici na Bilom brigu, u subotu je u zadarskoj Općoj bolnici preminuo 28-godišnji Zadranin H. M.

Mladi Zadranin nestao je u prošlu nedjelju oko 2 sata ujutro nakon izlaska sa društvom.

Večer je uobičajeno proveo u zabavi s prijateljima. Nakon obilaska klubova krenuo je kući od kada mu se izgubio svaki trag. Mobitel mu je bio ugašen, a prijatelji koji su ga tražili cijeli dan pronašli su ga oko 23 sata u teškom stanju. Ležao je u podnožju stubišta sa velikom ranom na zatiljku. Nakon što su ga zatekli u teškom stanju odmah su pozvali Hitnu pomoć koja je mladića prevezla u zadarsku Opću bolnicu.

Iako su okolnosti u kojima je pronađen pobudile sumnju u fizički napad, njegovi poznanici zasad odbacuju tu mogućnost, a policija se još nije izjasnila o okolnostima stradavanja mladića.

RAZOTKRILA IH SNIMKA Podignuta optužnica protiv četvero Zadrana za lažno svjedočenje na suđenju Daruvarcu: izjavili da nisu vidjeli kada je udarao djevojku, iako su bili svjesni da to nije istina

Zbog laganja na suđenju 31-godišnjem Darku Kovačeviću Daruvarcu na Općinskom sudu u Zadru gdje su 9. siječnja la...