UŽAS: Automobilom pokosio pješaka, pa ga ostavio da leži na cesti i pobjegao: Nesretna osoba je preminula u bolnici...

UŽAS:

U kasnim poslijepodnevnim satima, nešto poslije 18 sati, na zagrebačkoj Aveniji Dubrovnik dogodila se teška prometna nesreća u kojoj je smrtno stradala jedna osoba.

Prema prvim informacijama, nepoznati je vozač automobilom naletio na zasad neidentificiranu osobu nakon čega je pobjegao s mjesta nesreće. Kako se doznaje u zagrebačkoj policiji, vjeruje se da se udaljio u pravcu Laništa.

Teško ozlijeđenu osobu prebacili su u bolnicu no ondje je ubrzo podlegla teškim ozljedama.

Druge okolnosti ove tragedije zasad nisu poznate, a policija intenzivno traga za odbjeglim vozačem.

Naslovnica Forum

Najčitanije

DOK U BOLNICAMA ŽENE "REŽU NAŽIVO" POZNATE HRVATICE UGLAVNOM ŠUTE - ZATO SMO IH MI PITALI! Doris Pinčić Rogoznica: "Moja su oba poroda bila jako lijepa, osoblje divno... Žalosno je što je zapravo moje iskustvo samo iznimka"

Doris Pinčić Rogoznica:
Mučno iskustvo Mostove zastupnice Ivane Ninčević Lesandrić, nakon spontanog pobačaja, javno izneseno u Sabo...
Doris Pinčić Rogoznica: "Moja su oba poroda bila jako lijepa, osoblje divno... Žalosno je što je zapravo moje iskustvo samo iznimka"