VIDEO S NADZORNE KAMERE, SCENA KAO IZ PAKLA: Nasred ceste otvorila se rupa i u sekundi doslovno progutala ljude, poginuli otac i sin…

VIDEO S NADZORNE KAMERE, SCENA KAO IZ PAKLA:

Četvero ljudi je poginulo kada se u gradu Dashou u Kini otvorila rupa u zemlji i progutala ih. Rupa se otvorila u ranim poslijepodnevnim satima i to bez upozorenja, a sve je snimila obližnja kamera sigurnosnog sistema.

Na snimci se vidi kako kasnije vatrogasci odustaju od pokušaja spašavanja ljudi jer se zemlja ponovo urušila. Prva žrtva je nađena šest i pol metara ispod zemlje, a buldožeri su uspjeli doći do nivoa od osam metara. Identificirane su dvije žrtve, otac i 11-godišnji sin, čija tijela su pronađena nakon dva dana.

Naslovnica Forum

Najčitanije

DOK U BOLNICAMA ŽENE "REŽU NAŽIVO" POZNATE HRVATICE UGLAVNOM ŠUTE - ZATO SMO IH MI PITALI! Doris Pinčić Rogoznica: "Moja su oba poroda bila jako lijepa, osoblje divno... Žalosno je što je zapravo moje iskustvo samo iznimka"

Doris Pinčić Rogoznica:
Mučno iskustvo Mostove zastupnice Ivane Ninčević Lesandrić, nakon spontanog pobačaja, javno izneseno u Sabo...
Doris Pinčić Rogoznica: "Moja su oba poroda bila jako lijepa, osoblje divno... Žalosno je što je zapravo moje iskustvo samo iznimka"